Koníčky

Chcete být štíhlejší, než jste? Ušijte si tričko, ve kterém zhubnete raz dva!

Je to sice jen optický klam, ale účinný. Často ho využívají televizní moderátorky, aby vypadaly ještě štíhlejší, tak proč se od nich nepřiučit? Monika Brýdová to vyzkoušela a má pro vás návod, jak si ušít zeštíhlovací tričko.

Naše smysly nás nezřídka klamou a módní návrháři to moc dobře vědí. Chcete vypadat hubeně, ale přitom máte v pase přece jenom o pár centimetrů navíc? Nemusíte se trápit ve fitness centru: Stačí si obléknout šaty, tričko, košili nebo svetr s kontrastním vzorem, jehož středová část se zužuje. V očích ostatních pak budete vypadat mnohem štíhlejší, než ve skutečnosti jste…

Zeštíhlující trička snadno a rychle

„Nápad na tuto úpravu trika jsem dostala po zhlédnutí nějakého televizního pořadu, kde moderátorka měla podobným způsobem ušité pouzdrové šaty. Nejdříve jsem se zlekla, že je hubená až na kost, ale pak jsem zjistila, že to je jen optický klam,“ vzpomíná naše poradkyně Monika Brýdová.
A hned se pustila do práce. Jak je jejím zvykem, svůj postup pečlivě nafotila a nyní má pro vás návod, podle kterého si zeštíhlující tričko ušijete za chvilku. Vlastně ne jedno, ale hned dvě! Podrobný fotonávod najdete v galerii pod článkem.

O autorce: Monika Brýdová je původním povoláním ekonomka, ale srdcem a mnoho let i profesionálně kreativní publicistka, autorka mnoha knih o různých technikách, která se o nápady z pole kreativního dělí na svých stránkách www.brydova.cz

 

22

Fotogalerie
8 fotografií

Komentáře