Bydlení

Vpusťte stromy i do svého bytu!

Buk, bříza, dub, jilm, olše, jasmín… to je jen výčet stromů, které k přírodě neodmyslitelně patří a my je nemůžeme přestat obdivovat. A dnes není ani problém si stromy vpustit třeba k vám do kuchyně či obývacího pokoje. Originální technologie společně s velkým množství dekorů vytvoří i stromový les u vás doma. Dnes už to jde lehce….

Klidnou atmosféru lesa si můžete vytvořit i ve své kuchyni, a to díky designovému sklu  Grafosklo. To může nést váš oblíbený motiv, látku nebo fotografii, ať už s lesní nebo jinou tématikou. „Grafický motiv je aplikován na speciální bezpečnostní fólii umístěnou mezi dvě kalené skleněné desky.

Lesní království

Kombinace těchto materiálů zajistí zcela bezpečné užití Grafoskla v jakémkoliv interiéru. Takto originálně upravené sklo můžete využít například jako obklad v kuchyni,“ vysvětluje Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., z jejíž dílny Grafosklo pochází, a dodává: „Možnosti Grafoskla jsou velké, uplatnění najde také jako výplň dveří či zábradlí, ozvláštnit jím můžete i plochu stolu. Ve velkém formátu pak jednoznačně vynikne jako celoskleněná příčka.“

Fotogalerie
3 fotografie

Komentáře