Mazlíčci

Mikuláš naděluje opuštěným kočkám, pomozte mu!

Mikuláš nosí nadílku nejen hodným dětem, ale také, jak doufáme, i hodným a bezprizorním kočkám, kocourům a koťatům. Pomoci mu s tím může každý, kdo navštíví umisťovací výstavu Mikulášská (nejen) pro kočku, která se koná v sobotu a v neděli 7. a 8. prosince v budově gymnázia v Jindřišské ulici 36 v Praze 1.

Desítky koťat, koček i kocourků  zde bude nabízet několik útulků a ochranářských organizací nejen z hlavního města. Cílem výstavy organizované spolkem Pozor kočka a občanským sdružením Animal´s o. s. je najít nové rodiny pro maximální počet zvířat, ale zároveň také shromáždit krmení a případně i finanční prostředky pro ty svěřence, kteří nebudou mít takové štěstí a Vánoce i následující dny a týdny stráví v útulcích. Vstupné proto činí jedna kočičí konzerva nebo dobrovolný příspěvek.

Zároveň je připravený program pro děti, pro které zde budou fungovat rukodělné a výtvarné koutky i soutěže.  K nákupu vánočních dárků budete moci využít charitativní krámky neziskových organizací. Výstava se koná v soboru 7. prosince od 13 do 17 hodin, v neděli 8. prosince od 10 do 17 hodin na adrese Gymnázium prof. Jana Patočky, Jindřišská 966/36, Praha 1.  

Všechna nabízená zvířata projdou před výstavou veterinární prohlídkou, musejí být očkovaná, odčervená a starší kočky a kocouři také kastrovaní.

 

Komentáře

Štítky