Bydlení

NÁŠ TIP: Co odolá drápkům mazlíčků a hračkám dětí? Akrylátová dvířka

Ostré drápky našich psích mazlíčků či hračky v rukou neposedných dětí… to vše dokáže v mžiku poškrábat povrch nábytkových dvířek a nenávratně tak poškodit jejich vysoký lesk. Pro všechny, kteří si zařizují bydlení a nechtějí mít nábytek plný škrábanců, máme dobrý tip: Akrylátová dvířka, která si v případě „útoku“ vašich miláčků snadno sami opravíte…

Jde o dvířka s lesklým povrchem T.acrylic, který lze i poté, co dojde k jeho poškození, snadno opravit s pomocí speciální sady. „Zatímco u povrchových materiálů, jako jsou například folie nebo stříkané laky, je poškození lesklého povrchu nevratné, s akrylátovým povrchem T.acrylic se nemusíte bát.
Tento povrch má sílu 1,4 mm a je v celé své tloušťce probarven, takže při běžném poškození nedojde k žádnému narušení spodní vrstvy či změně barevnosti,“ vysvětluje pan Martin Dusík ze společnosti Trachea, největšího výrobce nábytkových dvířek na českém trhu. „Díky tomu je možné poškrábání nebo jiné povrchové poškození jednoduše opravit. A nemusíte přitom volat na pomoc profesionála, opravu zvládnete lehce v domácích podmínkách i sami pouze s pomocí opravné sady, která je běžně dostupná u našich obchodních partnerů,“ dodává.

Autor: Redakce

Komentáře