Bydlení

Náš tip: Spékají se vám kvůli sporáku hrany dvířek? S tím si poradíte už za tři stovky!

Netěsnící trouba, pouhé pootevření dvířek pro odvětrání horkého vzduchu či dokonce pečení s pootevřenou troubou… to jsou jen některé z mnoha příčin, které mohou způsobit nežádoucí odchlípnutí či dokonce seškvaření hran dvířek v blízkosti kuchyňských spotřebičů.

Seznamte se tedy s tepelným štítem, jednoduchou vychytávkou, díky které budou vaše kuchyňská dvířka po dlouhá léta stále vypadat a sloužit jako nová. „Tepelný štít je tvořen dvěma ocelovými profily, které se instalují na vnitřní stranu korpusu skříně určené pro vestavěnou troubu. Dovede tak dokonale odclonit horký vzduch, který vzniká při pečení či grilování, a ochránit choulostivé hrany dvířek před degradací povrchové folie,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Tepelný štít je téměř neviditelný, takže se vůbec nemusíte bát, že by narušil vzhled vaší krásné kuchyňské sestavy, a přestože je v kuchyni opravdu neocenitelným pomocníkem, který ušetří spoustu starostí, jeho cena se pohybuje pouze v řádech stokorun!

Zdroj: www.trachea.cz 

Fotogalerie
4 fotografie

Komentáře