Koníčky

AKCE: Knihovnička Recepty nyní také na Alza.cz! Využijte mimořádnou slevu na předplatné!

Je vaším koníčkem vaření a pečení? Pak určitě pátráte po nových klasických i netradičních receptech. Někdo je hledá v kamenné trafice, ale zkuste svůj oblíbený titul koupit třeba na dovolené v Turecku. Pro všechny, kterým není cizí svět internetu, jsme proto připravili novinku: Nyní si můžete koupit časopisy Dortománie, Knihovnička Recepty i její Speciály v elektronické podobě v pohodlí domova nebo klidně i na cestách. A pozor, nejnovější vydání časopisu Knihovnička Recepty si nyní na portálu Alza.cz můžete koupit s obrovskou zaváděcí slevou. Dokonce o 30 % levněji získáte i předplatné. Akce na Alza.cz však potrvá jen několik dní, takže neváhejte!

Knihovnička Recepty je na českém a slovenském trhu naprosto unikátní. Žádné převzaté recepty, obsahující jen několikařádkový popis a jedinou fotografii odkudsi z fotobanky. Všechny návody a články, které najdete v Knihovničce Recepty jsou výsledkem mnohaleté, někdy až detektivní práce celého týmu lidí, v němž má každý svůj úkol.
Tvůrci časopisů jezdí po Česku i Slovensku, navštěvují kuchařky, pekařky, cukrářky, dortářky či perníkářky (totéž ovšem i v mužském rodě), jejichž mnohdy celoživotní dílo zná často jen jejich nejbližší okolí. Fotografují krok za krokem jejich postupy, naslouchají radám, následně všechno sepíší.

Stáhněte si nejnovější vydání Knihovničky Recepty na Alza.cz za zaváděcí cenu, ušetřete i na předplatném!

Ne každý ovšem chodí do trafiky – nebo ji má prostě momentálně hodně daleko. Navíc bývají zmíněné tituly často rychle vyprodány. Časopis v elektronické podobě má ostatně řadu výhod:

  • nižší cena oproti tištěné verzi
  • knihovna zdarma a navždy
  • čtení online i offline – kdykoli a kdekoli
  • aktuální čísla ihned po vydání
  • přístup do archivu starších čísel
  • pohodlné objednání předplatného
  • ekologicky šetrná varianta čtení

Svůj časopis tak budete mít vždy k dispozici, ať jste kdekoliv. Při jeho čtení už také nebudete potřebovat brýle, protože si jeho stránky můžete libovolně zvětšovat a posouvat, a to včetně fotografií, což oceníte například u fotopostupek.

VYZKOUŠEJTE SI TO U NOVÉHO VYDÁNÍ ČASOPISU KNIHOVNIČKA RECEPTY. V TÉTO CHVÍLI JEJ ZÍSKÁTE JEN ZA SYMBOLICKOU CENU,  A POKUD SI HO PŘEDPLATÍTE, DOSTANETE 30% SLEVU. STAČÍ KLIKNOUT ZDE ►►►

Komentáře