HOBBYMANIE(5)

Dětský pokoj: Jak ho pěkně a bezpečně zařídit pro malého nezbedu?

Barevnost, nápadité motivy, rozvíjející fantazii a zároveň vyjadřující individualitu každého dítěte. Plus prvky, které zabraňují případnému zranění, když se vaše ratolest rozdovádí. To jsou kombinace, které se u dětského nábytku vidí zřídkakdy, ale pár tipů pro vás přece jen máme.

Nábytek s individuálními motivy? To už není problém!

Trachea_nabytkova_dvirka_rada_Overface_motiv_vodni_svet_foto_zdroj_TracheaJe úplně jedno, zda jim je pět nebo patnáct… Touha po individuálním vyjádření  bude vaše  děti provázet až do dospělosti. Asi každé už si někdy vzalo do ruky pastelku a pomalovalo zdi svého pokojíčku…
O pár let později bude chtít zdobit stěny plakáty, a když máte doma opravdu zarytého umělce, možná i malbami. „Touha po uklizeném dětském pokoji asi nebude nikdy úplně naplněna. Můžete však korigovat míru sebevyjádření vašich dětí. Jakýkoliv motiv – i jimi vlastnoručně navržený, obrázek nebo fotografii umíme natisknout do povrchu nábytku a speciálními technologiemi vytvrdit tak, aby byl maximálně odolný vůči oděru a mechanickému poškození,“  vysvětluje  Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti, a dodává: „Rozhodně nejde o žádnou samolepku, která se časem potrhá, poškodí vlivem čištění nábytku, nebo v rámci bujarých dětských her.“ Největší potisknutelná plocha jednoho kusu je 2 x 3 metry. Celková plocha sestavy skládající se z více kusů však může být prakticky neomezená.

Bezpečné úchytky mohou zabránit úrazu

Dětská-úchytka-pro-holčičkyNejen pro nejmenší děti jsou úchytky, které se běžně používají u nábytkových dvířek, nebezpečné. Při divočejších hrách se o ně mohou snadno zranit. „Protože výrobě dětských nábytkových dvířek se věnujeme s poměrně dlouho a tyto problémy známe, rozhodli jsme se představit kolekci úchytek speciálně upravených právě pro dvířka a zásuvky v dětském pokoji. Pevná konstrukce úchytky je obalena měkkou pryží, která minimalizuje nebezpečí úrazu, pokud na ni dítě spadne nebo do ní narazí,“ říká Martin Dusík.  Nutno dodat, že pryžový materiál je samozřejmě hygienicky nezávadný, stejný se používá také např. v potravinářství nebo zdravotnictví. Rovněž je velmi odolný a co se týká údržby, můžete jej bez problému omýt.

Zdroj: www.trachea.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napsat komentář